E-Dershane Uygulaması

E-Dershane Uygulaması...

Başak Koleji'nden Öğrencilerimize
Kişiye Özel Dershane...

BAŞAK KOLEJİ'NDEN KİŞİYE ÖZEL DERSHANE: "E-DERSHANE"

Dershanelerin kapatılacağı konusunun gündeme gelmesiyle birlikte, yoğun bir çalışma içerisine giren Başak Koleji Medya Ofisi Başak Koleji öğretmenleriyle çekimleri gerçekleşen dev bir proje olan e-dershane sistemini yarattı. Başak Koleji öğretmenleri öğrencilerimizin her an , her yerde yanında olacak. Ortaokul öğrencilerimiz hiçbir ücret ödemeden, istediği zaman , istediği süre kadar, istediği dersi , istediği yerden tekrar edebilecek.


Akıllı sınıflarda kullanılan akıllı içerik ve akıllı defterle tam uyumlu, bizzat dersine giren öğretmeni tarafından hazırlanmış, derste anlatılan konu ve çözülen sorularla paralel bir biçimde ilerleyen ders anlatım videoları hazırlanarak, oluşturulan web tabanlı e- öğrenme sistemine yüklendi. 5. 6. 7. Ve 8.sınıfları kapsayan sistemde Matematik, Fen ve Teknoloji, Türkçe, Sosyal Bilgiler ders anlatım videolarına ulaşabilecek.


Öğrencilerimiz sisteme kendi T.C. Kimlik Numaralarını şifre olarak kullanıp giriş yapabilecek. Avrupa ve Amerika'da seçkin kolejler ve üniversitelerin ciddi bütçeler ayırarak geçtiği bu sistemi ,Başak Koleji'nin 23 yıllık tecrübesi, büyük teknolojik alt yapısı, iyi çalışan Medya Ofisi ve seçkin öğretmenleriyle birlikte gerçekleştirmesi eğitimde büyük bir atılımın örneğidir. E-Dershane sistemi, özel derse de alternatif bir sistemdir. Öğrencimiz detaylı konu anlatımları ve derste çözülen soruların tamamını sistemde istediği kadar tekrar edebilme şansına sahip olduğu için, özel derse duyulan ihtiyaç ortadan kalkacaktır.