Okul Ücretleri Ve Kayıt Bilgileri

ÖZEL BAŞAK ANAOKULU VE ÖZEL BAŞAK 1. SINIF ÖĞRENCİLERİ İÇİN ERKEN KAYIT ŞUBAT AYI 2023-2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÜCRET BİLGİLERİ

Sınıf Seviyesi Ücret
Anaokuluna Yeni Kayıt 70.000,00 ₺+ (%8 KDV)
İlkokul 1. Sınıfa Yeni Kayıt 85.000,00 ₺+ (%8 KDV)

AÇIKLAMA

2023-2024 eğitim-öğretim yılı anaokulu ve 1. sınıf öğrencilerimiz için erken kayıt dönemi 1 Şubat 2023 günü başlayacaktır.
Anaokulumuzdan 1. sınıfa devam edecek öğrencilerimiz için kesin kayıt işleminin 1 – 13 Şubat 2023 tarihleri arasında gerçekleşmesi gerekmektedir. Yalnızca kesin kaydı yapılan öğrencilerimiz “mizaca dayalı eşleştirme çalışmaları”na dahil edilecektir. Kesin kaydın gerçekleşmemesi durumunda öğrencimiz, yeni kayıt öğrenci olarak değerlendirilecektir.
Kesin kayıt sırasında %15 peşinat olarak alınır. Peşinat miktarı aylara göre farklılık gösterecektir.
Taksitli ödemelerde anlaşmalı bankalarımızla KMH uygulanır veya ödemeler kredi kartıyla yapılır. Taksitli ödemeler, en geç 2024’ün ocak ayında sona erer.
Nakit ödemede eğitim öğretim ücretinden %10 nakit ödeme indirimi uygulanır.
Kardeşlerden her birinin eğitim öğretim ücretinden %6 kardeş indirimi yapılır.
Başak Koleji mezunu olan velilerimizin çocukları için %6 mezun indirimi yapılır. Hem mezun hem kardeş indirimi gerektiren durumlarda indirim sadece %8 olarak uygulanır.
İndirimler yalnızca eğitim öğretim ücreti üzerinden uygulanır.
Birden fazla indirim hakkı kazanılan durumlarda yalnızca büyük olan indirim oranı uygulanır.
Kayıt yenileme ve kesin kayıt işleminin tamamlanmış sayılması için eğitim ücretinizin %15 peşinat ödemesinin yapılmış, diğer taksit ödemeleri için ödeme planının gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir, aksi halde kesin kaydınız gerçekleşmemiş olacaktır.
2023- 2024 eğitim-öğretim yılına ait yıllık yemek ücretlerimiz, ağustos ayı içerisinde duyurulacaktır.

NOT : İlkokul ve ortaokulumuzda devam edecek öğrencilerimiz için erken kayıt dönemi 13 Şubat 2023 tarihinde başlayacaktır.