Kadromuz

İDARİ KADRO

Nail ERGUN
Okul Müdürü

Neziha SERİN
Anaokulu Müdür Yardımcısı

Namık Kemal KOCAZEYBEK
İlkokul Müdür Yardımcısı

Ferdi KARAKAŞ
Ortaokul Müdür Yardımcısı

ÖĞRETMEN KADROSU

Anasınıfı Öğretmenleri
Elif YILMAN
Seçil BULUT
Aydan KALEM
Seda DOĞRUYOL
Seval TATAR
Özge KALFA
Betül BAYANA
Nazlı TURGUT

Sınıf Öğretmenleri
Yeliz ARALAT
Melehat ÇETİN
Fadime CEYLAN
Zeynep GÜLER
Esma BALCI
Ahmet UZUN
Mehmet AKKUŞ
Yüksel GAYRETLİ
Sevgi YILMAZ
Sevda ÇİÇEK
Gülay ERTAN
Mehmet Mustafa ÇELİKER
Musa Osman KARAÖZ
Cansel Seçkin ÇAKALOĞLU

Türkçe Öğretmenleri
Serpil KÖMÜRCÜOĞLU
Sümeyra MİLAN
Elfide ULUSAN
Gülsev SELBES

Matematik Öğretmenleri
Hüsnü Ercan ÇİZMECİ
Nilay BİLGEN TUNCER
Bengi Ece DÖNMEZ
Funda YILMAZ
Deniz TARGITAY

Fen ve Teknoloji Öğretmenleri
Ş. Gülçin Güleşen UTKUN
Gamze Işık ÇETİNOĞLU
Yasemin Acar KAPTAN
Elçin AKGEDİK
İlknur KAYA

Sosyal Bilgiler Öğretmenleri
V. Güven SOYLULAR
Gülşah TAŞLI
Özlem TUFAN

Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmenler
S. Deniz ŞENLİ
Sevgi KARAKOÇ
Gözde ÇETİN
Gözde AYGÜN
Pınar ZEREN

İngilizce Öğretmenleri
Samet SERBEZ (İngilizce Bölüm Başkanı)
Hülya ÖZTÜRK
Özge İŞ
Rezan APAYDIN
Özge ÖZCEYLAN
Filiz KAVASGİL DURMUŞ
Nilgün TAŞKIRAN
Onur ERTEM
Zuhal Nas DEMİR
Sümeyye AYDEMİR KOCA
Hasret BİLGEÇ
Sonya EPPINGER
Menekşe BİLGİÇER

Almanca Öğretmeni
Jale BİLİCİ

Din K. A. Bilgisi Öğretmeni
Ahmet TUĞRAL
Hatice YILDIZ

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Hatice Özlem DEMİR

Müzik Öğretmenleri
Gözde ŞENDAL BAŞBUĞA
Ezgi SOLAK
Kamil KAYA

Görsel Sanatlar Öğretmenleri
Burak ERİM

Beden Eğitimi Öğretmenleri
Şaban ÖZTÜRK
Ünal DEMİR
Murat TAYYAR
Rüya DEMİR

Yüzme Öğretmenleri
Alperen AKTEMUR
Zehra SOYLULAR
Sevinç SERİN

Satranç Öğretmeni
Sibel TÜNEL

Dans Eğitmeni
Ezgi AKKAYA

İDARİ HİZMETLER KADROSU

Muhasebe Birimi
Ferit EREZ
Zehra CAN
Taşkın ARSLAN
Ahmet KAVAS
Zeynep SÖKMEN
Murat ÇAKICIOĞLU

Bilgi İşlem Sorumlusu
M. Enes ULUSOY

İnsan Kaynakları Sorumlusu
Gamze İLKTÜRK

Kurumsal İletişim Sorumlusu
Burcu DENİZ

İç Hizmetler Sorumlusu
M. Fatih BALTACI

Ölçme ve Değerlendirme Birimi Sorumlusu
Füsun GÜNAY
Seda SEVİNÇ

Yazı İşleri-Kütüphane Memuru
Hülya KESKİN

Hemşire
Nurten ERGEN

İÇ HİZMETLER KADROSU

Ulaştırma Görevlisi
Hüseyin ALKAN

Santral - Danışma
Refiye ÇELİK

Yönetici Asistanı
Bensu SAYDAN
Funda GÖĞÜŞ

Grafiker
Emre SAMSA
Hasan Kağan AKTAŞ
İlyas KARAKILIÇ

Yemekhane ve Mutfak
Osman YAVUZ (Pasta Ustası - Mutfak Sorumlusu)
Mustafa ÇOLAK (Baş Aşçı)
Erdinç ORDU (Aşçı)
Ersin GÜNEŞ (Aşçı Yardımcısı)
Nimet TÜRKOĞLU (Aşçı Yardımcısı)
Elvan OCAKOĞLU (Mutfak Yardımcı Personeli)
Emine AKGÜL (Mutfak Yardımcı Personeli)
Sevda ÖZTAŞ (Mutfak Yardımcı Personeli)
Yasin KARIŞLI (Mutfak Yardımcı Personeli)
Celal YARUKLUK (Mutfak Yardımcı Personeli)

Kantin
Coşkun UZ
Esin SEVİM
Halil KOCABAY
Harun BİROL

Destek Hizmetler Görevlileri
Kurban SAĞINCI (Teknik Personel)
Şahin TAŞKIRAN (Teknik Yardımcı Personel)
Nihal TÜRKOĞLU (Kat Görevlisi)
Emine DURMUŞ (Kat Görevlisi)
Yeliz KAHVECİOĞLU (Kat Görevlisi)
Filiz AZGIN (Kat Görevlisi)
Emine ÇETE (Kat Görevlisi)
Zeynep AYAR (Kat Görevlisi)
Fatma TUNCAR (Kat Görevlisi)
Raziye SAĞINCI (Kat Görevlisi)
Türkan KÖSE (Kat Görevlisi)
Arzu YILDIZ (Kat Görevlisi)
Ahmet AKMEŞE (Destek Personeli)
Bayram COŞKUN (Destek Personeli)
Cemal ÖZMEN (Destek Personeli)
Cavit ÇOTRA (Destek Personeli)