Kadromuz

İDARİ KADRO

Süleyman ÇOKAY
Okul Müdürü

Özlem TUFAN
Anaokulu Müdür Yardımcısı

Sümeyra MİLAN
İlkokul Müdür Yardımcısı

Serpil KÖMÜRCÜOĞLU
Ortaokul Müdür Yardımcısı

ÖĞRETMEN KADROSU

Anasınıfı Öğretmenleri
Seçil BULUT
Seval TATAR
Elif YILMAN
Betül BAYANA
Lale GÜMÜŞ
Hande OKUL
Aydan KALEM
Zeliha YILMAN

Sınıf Öğretmenleri
Dilek ÇAMOĞLU
Esma BALCI
Sema DEMİR
Zeynep GÜLER
Sevda ÇİÇEK
Sevgi YILMAZ
Yüksel GAYRETLİ
Gülay ERTAN
Ayşegül YILDIZ
Aysun ÖZKARTAL
Mehmet Mustafa ÇELİKER
Fadime CEYLAN
Yeliz ARALAT
Melehat ÇETİN
Hatice SABANCI

Türkçe Öğretmenleri
Elfide ULUSAN
Özge ÖZDEMİR
Süheyla Gözde OKTAY
Elvan KARAKUŞ

Matematik Öğretmenleri
Bengi Ece DÖNMEZ
Serdar ÖZTÜRK
Pınar TUNCAL
Funda YILMAZ

Fen ve Teknoloji Öğretmenleri
Gamze Işık ÇETİNOĞLU
İlknur KAYA
Yasemin Acar KAPTAN
Ayşe COŞKUN

Sosyal Bilgiler Öğretmenleri
V. Güven SOYLULAR
Gülşah TAŞLI

Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmenler
Melek ŞAHİN
Müge Aygürler
Emel KALE
İrem Baybaysarı OYAN
Pınar ZEREN

İngilizce Öğretmenleri
Menekşe BİLGİÇER (İngilizce Bölüm Başkanı)

Özge İŞ
Rezan APAYDIN
Özge ÖZCEYLAN
Filiz KAVASGİL DURMUŞ
Nilgün TAŞKIRAN
Onur ERTEM
Zuhal Nas DEMİR
Sümeyye AYDEMİR KOCA
Hasret BİLGEÇ
Sonya EPPINGER
Menekşe BİLGİÇER
Merve GÜLŞEN
Pelin ÇOBAN
Çağla YAĞCI

Almanca Öğretmeni
Betül ÜNSALAN

Din K. A. Bilgisi Öğretmeni
Hatice YILDIZ

Girişimcilik Öğretmeni
Mert BİRKAN

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Hatice Özlem DEMİR
Ayşe Uğurer TURGUT

Müzik Öğretmenleri
Seda İZOL
Seray ÖZMORAL
>
Görsel Sanatlar Öğretmenleri
Ümran AYYILDIZ
Burhan BABACAN

Beden Eğitimi Öğretmenleri
Derya GÜL
Sertan KAMBER
Ünal DEMİR
Bahadır KUM
Necla YILMAZ

Yüzme Öğretmenleri
Ali İhsan TAŞTAN
Aykut TAŞTAN
Pelin ŞENOĞLU

Satranç Öğretmeni
Sibel TÜNEL

Dans Öğretmeni
Özge Bilgin ÖZGÜN

İDARİ HİZMETLER KADROSU

Muhasebe Birimi
Ferit EREZ
Zehra CAN
Taşkın ARSLAN
Yakup ÖNDER
Pakize OLÇUM
Aslı KOCATAŞ
Uğur DEMİRCİ

Bilgi İşlem Sorumlusu
M. Enes ULUSOY
Ramazan KÖSE

Kurumsal İletişim Sorumlusu
Gülşah HACIOĞLU

İç Hizmetler Sorumlusu
Ünal DEMİR

Ölçme ve Değerlendirme Birimi Sorumlusu
Füsun GÜNAY

Yazı İşleri-Kütüphane Memuru
Hülya KESKİN

Hemşire
Nurten ERGEN

İÇ HİZMETLER KADROSU

Santral - Danışma
Refiye ÇELİK

Grafiker
Hasan Kağan AKTAŞ
Talat BİLGİÇER

Yemekhane ve Mutfak
Osman YAVUZ (Pasta Ustası - Mutfak Sorumlusu)
Mustafa ÇOLAK (Baş Aşçı)
Ersin GÜNEŞ (Aşçı Yardımcısı)
Nimet TÜRKOĞLU (Aşçı Yardımcısı)
Elvan OCAKOĞLU (Mutfak Yardımcı Personeli)
Emine AKGÜL (Mutfak Yardımcı Personeli)
Sevda ÖZTAŞ (Mutfak Yardımcı Personeli)
Yasin KARIŞLI (Mutfak Yardımcı Personeli)

Kantin
Coşkun UZ
Harun BİROL

Destek Hizmetler Görevlileri
Kurban SAĞINCI (Teknik Personel)
Vedat DUYMAZ (Teknik Yardımcı Personel)
Emine DURMUŞ (Kat Görevlisi)
Yeliz KAHVECİOĞLU (Kat Görevlisi)
Filiz AZGIN (Kat Görevlisi)
Emine ÇETE (Kat Görevlisi)
Zeynep AYAR (Kat Görevlisi)
Fatma TUNCAR (Kat Görevlisi)
Raziye SAĞINCI (Kat Görevlisi)
Türkan KÖSE (Kat Görevlisi)
Arzu YILDIZ (Kat Görevlisi)
Ahmet AKMEŞE (Destek Personeli)
Bayram COŞKUN (Destek Personeli)
Cemal ÖZMEN (Destek Personeli)
Hüseyin ALKAN (Destek Personeli)
Feyzullah AYDIN (Destek Personeli)