3D Ders Keyfi

BAŞAK KOLEJİ'NDE 3D DERS KEYFİ...

Okulumuz, Fen ve Matematik derslerini, 3D sinema teknolojisi kullanılarak hazırlanan görüntülerle öğrencilerimizin hizmetine sundu…

3D DERS KEYFİ

Başak Koleji olarak öğrencilerimize sağladığımız dünya standartlarındaki eğitimin kalitesini her geçen gün daha da arttırıyoruz. En son ve en etkili eğitim trendlerini yakından takip edip öğrencilerimize sunan AR-GE ofisimiz ; Fen ve Matematik derslerini, 3D sinema teknolojisi kullanılarak hazırlanan görüntülerle öğrencilerimizin hizmetine sunacak.


Yurtdışında sayılı eğitim kurumunda kullanılan 3 boyutlu eğitimi, bu konuda dünyanın lider kurumu Designmate firmasının Türkiye distribütörü ile yaptığı işbirliği neticesinde öğrencileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Okulumuzda 2014 - 2015 Eğitim - Öğretim Yılı başından itibaren verilmeye başlananacak 3 boyutlu eğitimlerin içeriğinde 305 konu ve 150 simulasyondan oluşuyor. Yazılımı hazırlayan Designmate firması, Birleşmiş Milletler ve Avrupa Birliği'nin desteği ile düzenlenen World Summit Award (WSA) (Dünya Zirvesi Ödülleri) en yenilikçi uygulama ve en iyi e-öğrenme ödülüne, eğitimde mükemmeliği tescil eden Worlddidac Vakfı tarafından düzenlenen ödüllerden, eğitimde mükemmelliyet ödülüne sahip .